izabou

Prosím Vás,zná někdo dobrého advokáta pro odvolání,kterého mi můžete doporučit,abych nemusel za katr ?děkuji

ostrava a okolí

Nejlepší odpověď
standa

Nechci vás zklamat, ale pokud máte na mysli odvolání proti té porušené podmínce (viz zdroj), tak to vám nejspíš nepomůže ani pan Sokol.

Myslím, že je téměř nemožné, vám touto cestou doporučit konkrétní jméno „dobrého“ advokáta, protože ´kvalita´ advokátů se velmi složitě měří a může se lišit případ od případu.

Mrkněte na internet, kde pro vaše město naleznete 100% řadu odkazů na advokátní kanceláře a hledejte specializaci na ´trestní právo´.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/odvolani-ke-krajskemu-soudu-byva-z-pravidla-verejne-nebo-neverejne-jak-se-potom-ma-clovek-hajit