janeczkova2

Prosím Vás, z plochy mi zmizely všechny ikony.Jak je dám znova na plochu? Když je přetáhnu z nějaké složky nezobrazí se.

Nejlepší odpověď
anonym

zkus obnovit program restard

Další odpovědi
Ella

klikněte na Plochu pravým tlačítkem myši a v nabídce, která se vám objeví by mělo být seřadit ikony (alespoň u Win XP, ale u ostatních to asi bude podobné) a když se vám rozbalí nabídka máte tam: seřadit, zarovnat ke mřížce apod. a někde tam by mělo být i ZOBRAZIT IKONY NA PLOŠE, tuhle položku zatrhněte a mělo by být po problému… =)