prosim vas ted me malem ranila mrtvice.ale postupne.zakoupil jsem si zcela legalne norton antivirus,ale vubec nechranil

pred spyware,pak jsem tam nasel jakejsi virus na sber bitcointu,musel jsem to odstranit rucne,start se mi prodlouzil strasne dlouho,atd.tak jsem ho vykop,a zkusil jsem norton 360. pocitac se mi zasek, pak zase nesla provest udrzba harddisku,dlouhy start atd.takze_poradte mi ZDARMA antivirus,ktery nezatizi pocitac a bezi v pohode v pozadi.Je jich moc,nechci se zase nervovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Já bych doporučoval AVAST.
Doplňuji:
Naopak, který antivirus nedoporučuji, je PANDA CLOUD ANTIVIRUS. Nechal jsem se nachytat, když jsem o něm četl samou chválu, a tak jsem si ho nainstaloval. Je sice "tichý", nic nezdržuje ale také nic nedělá. Když jsem si pro kontrolu projel PC programem Malwarebytes Anti-Malware, , tak jsem se nestačil divit, co všechno PANDA pustil. Free verzi programu Malwarebytes Anti-Malware doporučuji pro občasnou kontrolu PC.

Další odpovědi:

Zlatý

Bedy odešel. V otázkách antiviru jsem s ním byl zajedno. Microsoft securite.
Nikdo nezná OS lépe než ten co ho stvořil !
Doplňuji:
Není to jenom jeho názor !!

Zlatý

Předešlé otázky ohledně antiviru : http://www.odpovedi.cz/…

Připojuji se ke kolegovi Andre5000 a také doporučuju Avast...
Jeho ´free´ verze považuju za naprosto dostatečnou (běží mi průběžně na 7 - 10 počítačích, o které se starám a za několik posledních let vlastně jen obnovuju 1x ročně registraci), jeho HW náročnost sice není nejmenší, ale vzhledem k výkonu současných PC nejde ani o nic tragického. Jen při instalaci odmítni Add-on (tuším, že tam cpe Chrome) a po instalaci doporučuju zakázat SoftwareUpdater (jde o funkci, která kontroluje aktuálnost nainstalovaného SW vůči na netu dostupným verzím a zbytečně ´řve´), s bezpečností počítače nesouvisí a jen ´otravuje´.

Norton je rollsroyce na trhu pro ochranu PC. Zabírá minimum prostředků, není náročný na paměť. První spuštění je zdlouhavější, protože projíždí soubory, zda neobsahují vir.
Doplňuji:
Zkus Comodo, je free a v CZ a v kombinaci s fiewallem máš kompletní ochranu PC http://www.comodo.com/…

Pokročilý

Zkuste microsoft sekurity essentials a je to o dost lepsi protoze pocitac je rychlejsi a ten microsoft je takovy jakoby jednodusi.

Diskuze k otázce

anonym

tak vsichni prejdete na AVIRA ,ten je super

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.