prosim vas ted me malem ranila mrtvice.ale postupne.zakoupil jsem si zcela legalne norton antivirus,ale vubec nechranil

pred spyware,pak jsem tam nasel jakejsi virus na sber bitcointu,musel jsem to odstranit rucne,start se mi prodlouzil strasne dlouho,atd.tak jsem ho vykop,a zkusil jsem norton 360. pocitac se mi zasek, pak zase nesla provest udrzba harddisku,dlouhy start atd.takze_poradte mi ZDARMA antivirus,ktery nezatizi pocitac a bezi v pohode v pozadi.Je jich moc,nechci se zase nervovat.

Nejlepší odpověď
Andre5000

Já bych doporučoval AVAST.
Doplňuji:
Naopak, který antivirus nedoporučuji, je PANDA CLOUD ANTIVIRUS. Nechal jsem se nachytat, když jsem o něm četl samou chválu, a tak jsem si ho nainstaloval. Je sice „tichý“, nic nezdržuje ale také nic nedělá. Když jsem si pro kontrolu projel PC programem Malwarebytes Anti-Malware, , tak jsem se nestačil divit, co všechno PANDA pustil. Free verzi programu Malwarebytes Anti-Malware doporučuji pro občasnou kontrolu PC.

Další odpovědi
mosoj

Bedy odešel. V otázkách antiviru jsem s ním byl zajedno. Microsoft securite.
Nikdo nezná OS lépe než ten co ho stvořil !
Doplňuji:
Není to jenom jeho názor !!

marci1

Předešlé otázky ohledně antiviru : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=antivirus%20zdar­ma

anonym

Připojuji se ke kolegovi Andre5000 a také doporučuju Avast…
Jeho ´free´ verze považuju za naprosto dostatečnou (běží mi průběžně na 7 – 10 počítačích, o které se starám a za několik posledních let vlastně jen obnovuju 1× ročně registraci), jeho HW náročnost sice není nejmenší, ale vzhledem k výkonu současných PC nejde ani o nic tragického. Jen při instalaci odmítni Add-on (tuším, že tam cpe Chrome) a po instalaci doporučuju zakázat SoftwareUpdater (jde o funkci, která kontroluje aktuálnost nainstalovaného SW vůči na netu dostupným verzím a zbytečně ´řve´), s bezpečností počítače nesouvisí a jen ´otravuje´.

anonym

Norton je rollsroyce na trhu pro ochranu PC. Zabírá minimum prostředků, není náročný na paměť. První spuštění je zdlouhavější, protože projíždí soubory, zda neobsahují vir.
Doplňuji:
Zkus Comodo, je free a v CZ a v kombinaci s fiewallem máš kompletní ochranu PC http://www.co­modo.com/home/fre­e/free-protection.php?ke­y5sk1=fd4b5019ec63a17f88­631e632f1b8190cbe1b576&k­ey5sk2=&key5sk3=138027­1508000&key5sk4=&ke­y5sk5=1380271521000&ke­y6sk1=&key6sk2=FF240&­key6sk3=6&key6sk4=cs&ke­y6sk5=CZ&key6sk6=0&ke­y6sk7=http%3A%2F%2Fwww­.comodo.com%2Fpro­ducts%2Fcomodo-products.php&ke­y6sk8=117700&ke­y6sk9=19201080&ke­y6sk10=true&ke­y6sk11=e6572e6a094180f5d­0afdfa4c8516c7af­c82376b&key6sk12=2034&­key7sk1=43&ke­y7sk2=6&key1sk1=dt&ke­y1sk2=http%3A%2F%2Fwww­.comodo.com%2Fpro­ducts%2Fcomodo-products.php&en­tryURL=

zelezo1983

Zkuste microsoft sekurity essentials a je to o dost lepsi protoze pocitac je rychlejsi a ten microsoft je takovy jakoby jednodusi.

anonym

tak vsichni prejdete na AVIRA ,ten je super