Amy9898

Prosím vás potřebuju poradit..Co mám dělat,když mi moje spolužačkyspo­lužačky přebrala kluka a oba musím ve škole vídat?

Jak to překousnout a jak se chovat k němu,když mi na něm pořád záleží?

Nejlepší odpověď
Nerevarin

To je teda pech. Je to těžký, ale snažil bych se chovat tak, jakoby se nic nestalo. Ono ti asi nic jinýho nezbyde. Snažit se to ignorovat a nedávat najevo, že tě to bolí. To je nejlepší zbraň. Když se nechal přebrat, tak mu na tobě zas tak moc asi nezáleželo, takže se tim nenech nějak ruinovat.
Jinak dle fotky nevypadáš věru zle, tak se netrap, za chvíli se přihlásí někdo kdo si tě zaslouží:)
Doplňuji:
Žádnou sviňárnu nedělej, nic jim neprováděj. To se ti může snadno a ošklivě vrátit. Prostě na to kašli a dělej jakoby nic. Za pár let se tomu zasmějete.

Další odpovědi
mandiice

Bud je ignoruj, nebo si nekoho najdi,nebo ji ho prebal zpatky, nebo jim proved nejakou svinarnu jde o to jakou mas povahu a jestli ho mas furt rada

ivzez

Jsi-li aspoň trochu rozumná, nebudeš se řídit radou Mandlice.

Nezbývá, než to ignorovat.