LuK4S3k CZ

Prosím vás potřebuji poradit ve hře mafie 1 ohledně aut.

Prosím vás co se stane když si z garáže vezmu auto a už se sním nevrátím objeví se tam znovu ? Poraďte prosím.
Doplňuji:
Díky nevěděl jsem to

Odpovědi
RyuzakiKate

Určitě ne. Jestli jsi už dělal nějaké mise od Lucase, tak vždycky dojedeš na místo, ukradneš auto, jedeš s ním do garáže a už ti zůstane.
Doplňuji:
Teda jako: Třeba na místo, kde je auto, které máš ukrást, dojedeš nějakou svou rozhrkanou mašinou, ukradneš bouráka a jedeš s ním k sobě, tak tamto prostě zůstane stát na ulici.