bohunka1

Prosím vás,porad te něco opravdu účinného po čem se přibere na váze?

můj muž nemůže přibrat, ale není to tím, že mu všechno sežeru:)

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak já nevím, jak říkal Pan!! Mešík. Zvážím se, 100kg. Sním 10 dkg salámu a jednu housku. Zvážím se po druhé a 101 kg ?! Pak že prý existuje zákon o zachování hmoty a energie!! Jedině že by se ta energie přeměnila na hmotu, ale pak by to bylo jako s tím mozkem.

Další odpovědi
Terryle

Předpokládám, že nechce přibrat špeky, ale svaly – takže hlavně bílkoviny, maso, luštěniny, mléčný výrobky.
Ale jsou lidi, kteří sežerou, na co přijdou, a prostě nepřiberou a nepřiberou – mají neuvěřitelnej metabolismus. Mám takovou kamarádku a kdybych já snědla jen půlku toho, co sežere ona, neprojdu dveřma. Ona má padesát kilo i s postelí a ať dělá co dělá, přibrat prostě nemůže :)

mojitek

tak ma asi velmi rychlé spalování(coz bych naopak ja uvital) ale v zivocisne risi to neni zrovna k dobru..At ji na co prjde a jde si obcas trosku zaposilovat,a uvidite jak krasne pribere 😉

ReHu

Doporučuji nabrat svalovou hmotu. Svaly jsou těžší než tuk a postava je pěkně zformovaná.
Přidat kvalitní protein, nejlépe od Nutrilite, je nejčistší na trhu, dávky dle tělesné hmotnosti a fyz. zátěže. Kvalitní potraviny.
Takže do posilovny.
Nic není zadarmo, ani pěkná postava 🙂.

venkovan

Jestli je mu dost pod 40 let a má hodně pohybu a nečouhají mu kyčelní klouby z kalhot, žebra z trička, tak bych nízkou váhu moc neřešil.
Jinak než začne amatérsky přibírat – k lékaři aby ho vyšetřili. Může to být i znak nějaké nemoci či nefunkčnosti nějaké v těle zdánlivě nepotřebné „součástce“.

stana73

Možná vyhnat tasemnici? :D

MacaM

Upravit metabolismus tuků, funkce jater a žlučníku. Pravidelný pohyb, jk tu uvádějí, přibrat svalovinu, jíst kvalitní potraviny.
Nechat vyšetřit štítnou žlázu, poradit se s lékařem.
Já bych určitě doporučila naše bylinkové výrobky. Žádná chemie do těla, ale harmonizace funkcí orgánů, doplnění vitamínů, minerálů, atd.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou