Avatar uživatele
bohunka1

Prosím vás,porad te něco opravdu účinného po čem se přibere na váze?

můj muž nemůže přibrat, ale není to tím, že mu všechno sežeru:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, zjentek před 4839 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak já nevím, jak říkal Pan!! Mešík. Zvážím se, 100kg. Sním 10 dkg salámu a jednu housku. Zvážím se po druhé a 101 kg ?! Pak že prý existuje zákon o zachování hmoty a energie!! Jedině že by se ta energie přeměnila na hmotu, ale pak by to bylo jako s tím mozkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Předpokládám, že nechce přibrat špeky, ale svaly – takže hlavně bílkoviny, maso, luštěniny, mléčný výrobky.
Ale jsou lidi, kteří sežerou, na co přijdou, a prostě nepřiberou a nepřiberou – mají neuvěřitelnej metabolismus. Mám takovou kamarádku a kdybych já snědla jen půlku toho, co sežere ona, neprojdu dveřma. Ona má padesát kilo i s postelí a ať dělá co dělá, přibrat prostě nemůže :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

tak ma asi velmi rychlé spalování(coz bych naopak ja uvital) ale v zivocisne risi to neni zrovna k dobru..At ji na co prjde a jde si obcas trosku zaposilovat,a uvidite jak krasne pribere 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Doporučuji nabrat svalovou hmotu. Svaly jsou těžší než tuk a postava je pěkně zformovaná.
Přidat kvalitní protein, nejlépe od Nutrilite, je nejčistší na trhu, dávky dle tělesné hmotnosti a fyz. zátěže. Kvalitní potraviny.
Takže do posilovny.
Nic není zadarmo, ani pěkná postava 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jestli je mu dost pod 40 let a má hodně pohybu a nečouhají mu kyčelní klouby z kalhot, žebra z trička, tak bych nízkou váhu moc neřešil.
Jinak než začne amatérsky přibírat – k lékaři aby ho vyšetřili. Může to být i znak nějaké nemoci či nefunkčnosti nějaké v těle zdánlivě nepotřebné „součástce“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Možná vyhnat tasemnici? :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Upravit metabolismus tuků, funkce jater a žlučníku. Pravidelný pohyb, jk tu uvádějí, přibrat svalovinu, jíst kvalitní potraviny.
Nechat vyšetřit štítnou žlázu, poradit se s lékařem.
Já bych určitě doporučila naše bylinkové výrobky. Žádná chemie do těla, ale harmonizace funkcí orgánů, doplnění vitamínů, minerálů, atd.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví