barita

prosim vas pomozte mi potrebuju psat prezidentovi o milost a nevim jak.poradte mi

Nejlepší odpověď
standa

Žádost o milost nemá žádnou předepsanou formu.

Napište obyčejný dopis na adresu kanceláře
prezidenta republiky a zde uveďte VŠE, co by mohlo prezidenta přesvědčit k udělení milosti.

adresa:
Kancelář prezidenta republiky
119 08 Praha 1 – Hrad

Další odpovědi
anonym

Asi takhle:Vážený pane prezidente,

můj manžel ......... byl dne ............. odsouzen soudem v .............. na nepodmíněný trest .............. a to za trestný čin .........

Ke skutečenostem bych chtěla dotadat následující:

.............­.............­.............­.............­.............­.............­......

Z výše uvedených důvodů Vás prosím o milost presidenta republiky.

S poděkováním a pozdravem

.............­.............­.......