Nevědoucí111

Prosím vás o radu a pomoc s aplikací

já mám v počítači the sims 2 a dodatky např: noční život, mazlíčci,ve světě podnikání , roční období , život v bytě , volný čas , šastnou cestu atd.. no a já si vždycky spustím hru a už těsně před tím než se mi to načte se mi objeví tabulka : aplikace se zhroutila a bude nýní ukončena prosímn vás nevíte jak bych to mohla spustit nebo něco udělat aby se mi to spustilo ? bez toho aniž bych to celé odinstalovala?

Odpovědi
gecco

…"aplikace se zhroutila "…
To znamená, že je ´něco´ špatně (od špatně nainstalované nebo nakopnuté instalace hry přes nevhodný, nevhodně nakonfigurovaný nebo nakopnutý OS po HW problém) – pokud nedokážeš popsat (dohledat), co je špatně a nejsi ochotna to hledat (testovat, reinstalovat…) – obrať se na servis.
😉

Ganymede

A máš to originál nebo z netu?