Puku

Prosím Vás,nevíte proč mi poslední dobou nejde na fb nahrát profilová fotka,aniž bych ji musela oříznout?…Váž­ně nevím

Prosím Vás,nevíte proč mi poslední dobou nejde na fb nahrát profilová fotka,aniž bych ji musela oříznout?…Vážně nevím jak to vyřešit :/

Odpovědi
anonym

Z mobilu a nebo přes počítač? Přes mobil to chce oříunutí vždy. Přes PC nikoliv

Kankys

FB si ji podle mě ořezává sám v PC i mobilu, podle toho jak tam pohybujete tím rámečkem.Je to daným rozlišením s vysokým se tam toho vejde miň než s malým.