koník.

prosim Vás, nevíte někdo jak správně sestavit tuto větu v angličtině?

Je to úkol z učebnice. Mám sestavit větu a použít frázová spojení se slovem day. Slova a začátek věty je: Would you like / to / for / day / go / out / the / on / Sunday? Bohužel nemám klíč. Napadlo mě: Would you like to go for the day out on Sunday? nebo: Would you like to go out for the day on Sunday? Díky za odpověď 🙂

Nejlepší odpověď
Kamka123

Would you like to go out for the day on Sunday?

Další odpovědi
quentos

říká se „go out for the day“ – ve smyslu celodenního výletu.

Zdroj: http://www.wor­dreference.com/de­finition/day%20out