Johny8x

Prosím vás nevíte jak omezit reklamní emaily které dostávám na svůj email každý den tucet.?děkuju

Nejlepší odpověď
Terryle

Pokud máš mail na Seznamu nebo Centru, podívej se do nastavení, jestli nemáš vyplněné kategorie, ze kterých ti můžou posílat reklamní nabídky. Zruš je a mělo by infomailů ubýt.
Pokud to jsou nabídky smysluplné a české, které jen někde získaly Tvůj mail, tak se buď koukni na zápatí mailu /někdy tam mají odkaz „pro zrušení zasílání klikněte sem“, případně pokyn, jaký text poslat na jakou adresu, aby vás vyřadili z databáze.
A nebo prostě reklamní maily neúprosně označovat jako spam. To platí i pro zahraniční „rádoby nabídky“ – zkomolená čeština nebo angličtina, nabídky investic, hodinek, viagry apod.

Další odpovědi
www

Jen doplním Terryle,
taky můžeš klik na mail odesílatele a blokovat jej. Pokud se jedná o Outloock, lze zdarma nainstalovat SPAMfighter.
Zkušenost

lukas.zmizik

oznacovani mailu za spam jako zazrakem nepomuze
dokonce ani blokovani adresy – spam totiz rozesilaji roboti pokazde z jine adresy, ktera ma platnost treba deset minut…

  1. davat si pozor a email nikde verejne nevypisovat – jako ochrana se hodi zapisovat mail ve tvaru napr. frantisek[a]sez­nam.cz – ale i na to uz roboti prisli…
  2. zalozit si schranku na gmail.com – pouzivam ji rok a za tu dobu mi neprisel jediny spam