Avatar uživatele
skorcovaz

Prosím vás, můžete mi říct jestli těhotensví a porod bolí? K čemu by jste bolest při porodu přirovnali?

A jak dlouho v průměru může trvat porod u hubenýho člověka (52 kg) s úzkýma bokama?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Michal Kole, Mili @ před 4921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mili @

Těhotenství nebolí, pokud nejsou problémy, akorát někdo zpočátku zvrací, ale pak je to samá radost a hlavně, když cítíš pohyby… já jsem to milovala!
No a porod, jak u koho, někdo mimčo rodí celý den, u někoho je to chvilka, ale dá se vše vydržet, protože po narození dítěte jsi
nejšťastnější člověk pod sluncem a na bolesti zapomeneš......
A úzké boky??? Na tom asi zas tak nezáleží!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
alexandra

Jak říká Mili,v těhotenství Ti může být akorát špatně na zvracení a samotný porod,jak u koho,ale pokud chceš přirovnání,tak jestli jsi měla někdy šílené křeče u menstruace,nebo něco špatného snědla,tak je to podobné,ale po porodu to hned přejde,a na tu bolest zapomeneš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanjimka

Těhotenství ani tak nebolí jako první 3 měsíce člověk stráví na záchodě a poslední měsíc se zase moc nevyspí protože mimčo se bouří proti malému prostoru.A porod ,to je u každého individuální.Jsem ženská s bokama,ale rodila jsem 12 hodin na sále,v bolestech a se zvracením.Dokonce uvažovali o kleštích.Naštěstí asistentka mi hupla na břicho a kluk byl venku.Myslím že ani ta obrovská radost a konečná euforie mě nezbavily onoho zážitku a dítě mám jen jedno.Ale je to opravdu individuální.Ka­marádka prvorodička rodila asi 30min.a byla pak OK.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

souhlasím s Mili @ jen bych doplnila, že pokud budou boky příliš úzké, tak samozřejmě na to ošetřující lékař přijde již v těhotenství a podle toho se rozhodne, jak se porod povede. Pokud by hrozilo, že miminko neprojde porodními cestami, tak lékař pravděpodobně navrhne císařský řez.

před 4921 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
skorcovaz

Já se divím, že je nás na světě tolik! Takové bolesti, to je strašné! A když jsem četla ještě něco o císařáku, o naříznutí a zašívání, o injekci do míchy, o kleštích a sestřičce, co mačká břicho, aby to dítě „vyjelo“ ven, jak tohle může někdo vydržet? To je úplné sado – maso.. O co se to příjemnějí dává do vnitř, o to hůř to jde ven..

před 4921 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví