miri69

PROSIM VAS MUZETE ME NAPSAT KTERY FOTOAPARAT Z NICH JE NEJLEPSI A KTERY NEJHORSI,DEKUJI BENQ GH600-GH650-GH700

Odpovědi
Drap

Asi nikdo ti nedokáže takto určit. Každý má něco do sebe. V prvé řadě si je třeba ujasnit, co od něho očekáváš, zvážit všechny okolnosti a potom si vybrat. Možná by pomohla i konzultace s odborníkem.

anonym

No GH700 by měl být snad novější, tím pádem o něco vymakanější. Jinak je těžký takhle radit.

odpomass

Určitě GH700 – Senzor mají všechny stejný, ale dle funkcí, zoomu, rozlišení videa, použitých materiálu a zpracování vychází nejlépe.