fortin

Prosím vás, může Šnek přenášet vzteklinu?

Když jsem dnes šel ze kšeftu tak jeden menší Šnek šel zrovna přes cestu a musel jsem asi půl hodiny čekat než přejde. Vypadal nasupeně a jako by někam pospíchal. Když se na mě otočil, vycenil na mě okrouhlé zuby a měl jsem strach aby mě nepokousal. Tak jestli jsou taky nějak očkovaný.

Děkuji Mravenec.
Doplňuji:
Ale tu jeho slizskou cestičku jsem přeskočil. Nevypadal že by kulhal ale slintal dost.

Nejlepší odpověď
mosoj

To nebyl šnek, to byla již nakažená krysa.

Další odpovědi
dědapetr

Ne nemůže nemá ruce tak,že by ji neunesl.

elektrikář

Pozor ještě mohl mít týfus, mor, a neštovice pro jistotu se nechte zavřít do blázince na karanténu.

hanny 2

Jasně že jo a ještě taky slintavku a kulhavku!