LuUsSa

Prosím vás, můj bratr měl teď 6 let a cokoliv co má v ruce tak mu poslední dobou padá, ještě mu říkám ať mu to nespadne

Prosím vás, můj bratr měl teď 6 let a cokoliv co má v ruce tak mu poslední dobou padá, ještě mu říkám ať mu to nespadne ať to drží pořádně, nevím jestli to nebude v rukou nějaká vada, neumím si to vysvětlit… Dnes jsme šli z obchodu a chtěl mi pomoct tak jsem mu dala do rukou 10 rohlíků v sáčka… Nesl to oběma rukama a po pár metrech cesty mu to jen tak spadlo na zem, nebo seděl v klidu u stolu a pil čaj a najednou rána, spadl mu hrnek a čaj všude… máte nějakou zkušenost ? Nevíte co s tím ? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Funna

no nechci tě děsit…ale pokud to nedělá schválně…může mít problém s nervy (v ruce)…raději to řeš s rodiči a odborníkem…

Další odpovědi
anonym

Tohle vůbec nevypadá dobře. Upozorni na to maminku a ta by měla s bratrem zajít k lékaři. Není to rozhodně nic, co pravděpodobně odezní samo. Může to být motorická nebo nervová porucha. Chce to bezodkladně řešit.

LuUsSa

mamce jsem to už řekla a přemýšleli jsme o doktorovi, ale píšu i tady protože jsem nevěděla jestli to třeba není časté u dětí…jo a určitě smaží perník jak mu z rukou vše padá vidím, že se musí vždy všude objevit nějaký „inteligent“

anonym

Vykašli se na vtipálky. U dětí jsem to nezažila, není to běžná porucha a rozhodně to není normální jev. Mně takhle spadly rohlíky minulý týden. Fiklo mi v zádech a ztratila jsem na chviličku cit v ruce. Holt stáří má své. Jenže bratr má na takové problémy ještě moře času.

LuUsSa

Děkuji.