Prosím vás, můj bratr měl teď 6 let a cokoliv co má v ruce tak mu poslední dobou padá, ještě mu říkám ať mu to nespadne

Prosím vás, můj bratr měl teď 6 let a cokoliv co má v ruce tak mu poslední dobou padá, ještě mu říkám ať mu to nespadne ať to drží pořádně, nevím jestli to nebude v rukou nějaká vada, neumím si to vysvětlit... Dnes jsme šli z obchodu a chtěl mi pomoct tak jsem mu dala do rukou 10 rohlíků v sáčka... Nesl to oběma rukama a po pár metrech cesty mu to jen tak spadlo na zem, nebo seděl v klidu u stolu a pil čaj a najednou rána, spadl mu hrnek a čaj všude... máte nějakou zkušenost ? Nevíte co s tím ? Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

no nechci tě děsit...ale pokud to nedělá schválně...může mít problém s nervy (v ruce)...raději to řeš s rodiči a odborníkem...

Další odpovědi:

Tohle vůbec nevypadá dobře. Upozorni na to maminku a ta by měla s bratrem zajít k lékaři. Není to rozhodně nic, co pravděpodobně odezní samo. Může to být motorická nebo nervová porucha. Chce to bezodkladně řešit.

Diskuze k otázce

LuUsSa

mamce jsem to už řekla a přemýšleli jsme o doktorovi, ale píšu i tady protože jsem nevěděla jestli to třeba není časté u dětí...jo a určitě smaží perník jak mu z rukou vše padá vidím, že se musí vždy všude objevit nějaký "inteligent"

anonym

Vykašli se na vtipálky. U dětí jsem to nezažila, není to běžná porucha a rozhodně to není normální jev. Mně takhle spadly rohlíky minulý týden. Fiklo mi v zádech a ztratila jsem na chviličku cit v ruce. Holt stáří má své. Jenže bratr má na takové problémy ještě moře času.

LuUsSa

Děkuji.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.