leachim

Prosim vas moc

znat e hru metin2 pokud jo tak se vas ptam jestli nemate na nej nejakey ucet protoze mi ho ukradli dekuji

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Tak tuhle hru fakt nemusím.

Georgi, jestli Vás nenapadlo, tak společně s účtem mu ukradli i všechny postavy = vše, co získal ztrátou času při hraní té hry :/

Účet je zadarmo, ale asi by chtěl nějaký aspoň trochu zavedený, aby nemusel začínat úplně od píky.

Další odpovědi
anonym

jako ze bysme ti ten ucet koupili a treba i predplatili ? 🙂 ..dost odvazna predstava, ale je fakt ze na internetu se poflakují vselijaci podivini 🙂

mej trochu soudnost, kdyz na to nemas tak to nehrej, pokud je ucet zdarma zaregistruj si novy.