Michal Mruz

Prosim vas me trapi koleno nekdy staci se jen postavit a uz to skubne a bojim se vubec postavit a bojim se?Nevite cotoJe

Odpovědi
Reezo

navštiv lékaře ortopedie, ten ti poradí nejlépe. Jinak škubání v koleni, se těžko představuje, protože každej si to vybaví s nějakou svou zkušeností. Musel by jsi to lépe popsat. Jestli je to samo od sebe nebo to doprovázel nějaký úraz?

Já osobně mám třeba horší chrupavky v koleni díky tomu, že jsem si ho několikrát již vyhodil.

anonym

Co to je musí opravdu zjistit odborník. V tomto případě je to lékař – ortopéd. Mohou to být povolené kolenní vazy, voda v koleně, zánět atd. Bez rentgenu a odborného vyšetření nejde nějakou diagnózu stanovovat. Pokud se bojíš postavit, neměl by ses bát zajít k lékaři.
Doplňuji:
V první řadě Ti mohu poradit vynechat koupele v horké vodě. Raději používej sprchu a pokud musíš vanu, tak očistu zvládej rychle a vodu používej jenom teplou.