Avatar uživatele
Pokročilý

Prosím vás mám jednu otázku ohledně soudního nařízení.

Když soud někomu za trast dá třeba 200 hodni veřejně prospěšné práce dostane ten člověk něco zaplaceno ? Totiž si říkám kde ten člověk potom bere peníze když musí pracovat a nemůže jít do práce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Pokročilý

Dobrý den,

trest veřejně prospěšných prací dle ust. § 62 až 65 zák. č. 40/2009 Sb., trestní zákon, n e s m í sloužit k výdělčeným účelům odsouzeného. Odsouzený tento trest vykonává místo svého volného času.

Zůstávám s pozdravem.
Doplňuji:
zák. č. 40/2009 Sb., trestní ZÁKONÍK,
Samozřejmě.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Už to nehulte: - )))))))))))))))))))))))))))))) )))). To je trest, Vy osle, ne job!!!!!

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 669
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.