annalopez

prosim vas kdo rozumi zakonum 03.01,2012 mi skoncila podminka 28.01.jsem byla odsouzena za neco co jsem neudelala

chtela bych se zeptat 3.1.2012 mi skoncila podminka 28.01.2012 jsem byla neopravnene odsouzena je mozne ze mi promenily podminku ktera mi uz skoncila prosim odpovezte kdo tomu rozumi moc dekuji

Nejlepší odpověď
badisko

ne neni …a kdyby byla v rosudku nejaka zmena urcite by nam dali vedet na misto trvaleho bydliste ..doporucenym ..dopisem ze soudu …jinak se muzete informovat rovnou na soude staci si vzit sebou ..trestni prikaz ..nebo jim zavolat …doporucuji spise kontaktovat soud aby nevznikly nejake nesrovnalosti …jojo kazdej byl neopravnene odsouzen ..tento tyden co tady jsem uz druhej ..oni vtom mal polisi silenej bordel ..a na Borech jsou vsichni taky neopravnene odsouzeni to zname…doprd proc proste nepriznate ze jste udelali blbost my vas tady nesoudime …!!! nikdo nejsme bez chyby!!!
Doplňuji:
BANAN93
asi samosoud ne?..mela to spise za nejakou blbost ..tak lidi e neobtezuji chodit k soudu…to da rozum lol…omlouvam se pisatelce teto odpovedi… ale vite jak co na srdci to na jazyku..

Další odpovědi
zzzzz

Není podstatné, kdy jste byla odsouzená, ale záleží na tom, kdy jste trestný čin spáchala. Pokud jste to udělala ještě v době podmínky, tak pak vám ji promění.
Doplňuji:
V trestním právu existují soudy řádné, ty mají 2 instance, (většinou okresní a krajský, nebo obvodní a městský) poté je ještě možné domáhat se zrušení rozsudku mimořádným opravným prostředkem. Na to jsou jen dva měsíce od nabytí právní moci. Já to dost dobře nechápu, vy jste se neodvolala???

Illines

Napadnout rozhodnuti soudu a bojovat se vsemi prostredky,nedat se -ceste ospravdleni existuje-odvolavat a napadat.

BANAN93

proč jste se rovnou neodvolala???? Vy jste nebyla u soudu ?