NeedHelp:(

Prosím vás k čemu jsou ty body? Jak je dlouhá otázka? Nebo jak je více popsaná nechápu to

Já teda nevím…

Nejlepší odpověď
mosoj

To poznáš časem a pláčeš na špatném hrobě. Jinak si přečti pravidla.
Někteří uživatelé si již za body koupili televizor a jedeno černé tričko.
Doplňuji:
Ať se to líbí nebo nelíbí , body svoji funkci plní. Jinak by nemohl nikdo odpovídat na stupidní otázky které se zde objevují.

Další odpovědi
marci1

Body můžeš dát odpovědi, která Ti přijde fundovaná, výstižná, přínosná pro ostatní. Prostě té odpovědi, která Ti přijde nejlepší. S délkou odpovědi to nemá nic společného. Přečti si nápovědu.
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

anonym

Body jsou ohodnocením za:

  1. dobrou otázku (ne takovou, která se tu dokola opakuje – viz: Jak mám sbalit holku?, kluka?, jak mám rychle zhubnout?, co mám koupit komu za dárek?, úkoly do školy a jiné obdobné duchaplnosti)
  2. dobrou a přínosnou odpověď a za její nominaci

Popis obojího najdeš v „Hodnocení“, které je v „Nápovědě“ dole na stránce.

Otázku vkládej podle nápovědy při jejím vkládání. Snaž se o stručný a přesný text. Na nepřesnou otázku nečekej přesnou odpověď. Buď „doplnění otázky“ vlož rovnou, abys docílil přesné formulace dotazu, nebo v něm můžeš na odpovědi reagovat. Doplnit otázky a odpovědi lze pouze jednou, dále se pokračuje v diskuzi.

Tvoje otázka je z řady „zbytečných“ a „duplicitních“ a měla by být adminem smazána, protože všechny informace sis mohl přečíst v „Pravidlech“ a v „Kodexu uživatele“, které jsou rovněž dole na stránce. Jejich přečtení jsi při své registraci odsouhlasil.

ivzez

Reaguji na uživatelky Ocko a Sůwa:

Kodex jsem přečetla několikrát, ale sám o sobě moc srozumitelný není.
Respektive je, ale ne v otázce hodnocení otázek a odpovědí.

Teprve požíváním Otázek.cz a díky takovýmto otázkám,
odpovědím na ně, a hlavně díky pomoci vnitřní pošty
se v tom začínám orientovat.
(Pomocníka/y neuvádím záměrně, nejsem si jista, zda by o to stál/a/i/y.)

Souhlasím se Sůwou, že některé formulace z Kodexu
by zasloužily „oprášit“.

Sůwa

Co je bezesporu zajímavé, že podobná otázka je mezi otázkami vybranými adminem, takže zas nebude tak moc od věci. On už ten kodex léty trochu zastaral a navíc je ke škodě jeho špatná interpretace. Třeba podvod není podvodem ve smyslu získání nějakých výhod, protože tu žádné výhody nejsou ( ani to tričko ) 🙂