melony

Prosím Vás, jak mám odstranit PU pěnu z bundy?

Mám strach že kdy6 na to něco naliju tak že tam bude větší flek. Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
mosoj

Jedině mechanicky a vykartáčovat. Bude to pracné.Potom přeprat ve vodě.

mojitek

zaschlou pěnu už jenom mechanicky.Jsou spreje které čistí tu pěnu,ale to platí jen pro čerstvé potřísnění.Takhle opravdu jen vykartáčovat,seš­krábat atd.Teda bude to makačka,bohužel se mi to stalo taky.

cukrar

Na zaschlou pěnu určitě funguje odtsraňovač zaschlé pěny.
http://milancu­krar.papricka­.cz/odstraneni-zaschle-peny-pur/

ale jak na Vaší bundě… je to třeba vyzkoušet.