izabou

Prosím Vás,jak je možné v tomto státě,že jeden je za stejný tr.činodsouzen u stejné soudkyně jinak a několikrát a jiný

jiný za stejný tr.čin s tím,že nezpůsobil havárii a bez alkoholu dostane sedět.Ten dotyčný dostal peněžitý trest a ještě se nedostavil na soud a ještě nemá zájem zaplatit pokutu a soudkyně vesele dává dotyčnému prostor k zaplacení…asi se mu líbí a chce jeho banánek stahovácííííí

Odpovědi
SajmonModer

Jóóóó kamaráde, v ČR je možné všechno ☹

dědapetr

V tomto kocourkově je možné cokoli,plně souhlasím s SajmonModerem.