Monny

Prosím vás jak dostanu fotky co mám uložený do emailu,abych je mohla poslat?Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

problém bude velikost fotek, digitální fotoaparáty vytváří jpeg soubory mnohamegabajtové a takový často do přílohy emailu nenacpete ani jeden. Před odesláním formou přílohy je tedy nutné nejdřív snížit rozlišení fotografií … tak aby dohromady na jeden email nebyly přílohy větší než ~5MB …

pak už je postup jasný, nový email, přiložit zmenšené fotografie (ikona kancelařské sponky) a odeslat …

///,

výhodnější než posílání fotografií formou přílohy však bývá jejich uploadování do webového alba ( www.rajce.net , nebo http://picasa­web.google.com ) … limit velikosti přílohy vás nemusí omezovat a emailem pak pošlete pouze odkaz na webové album

Další odpovědi
mosoj

Jen to zkuste.
I foťák který má rozlišení 8 – 10 Mpix ukládá díky kompresy fotky o datové velikosti 4,5 – 6 Mpix ( zaleží co je na fotce za obraz). Takže i takovéto 2 – 3 fotky do emailu dostanete, víc ale ne. Pokud by jste chtěla víc ,je třeba víc emailů nebo fotky datově zmenšit.
Velikost emailu na Seznamu je max. 14 MB.

Postup vložení do emailu.
Najít si položku „vložit soubor jako přílohu“ – otevře se vám výběr složek ve vašem počítači. Vybrat složku kde máte uložené fotografie a zde vybrat konkrétní fotku – otevřít – a nakonec připojit. A máte ji jako přílohu v emailu. Ještě vám zbyde datová kapacita na nějaký text.
Nevím co máte za foťák, ale min. dvě nezmenšené fotky by se vám tam vejít měly.

To jako v mateřské školce.
Tazatelka se ptá jak dostane fotky z počítače
do emailu.

rybíz

Buď přeposlat a ostatní text podbarvit a smazat, nebo vyjmout třeba na obrazovku a pak vložit do odesílaného e-mailu.
Možná jsem nepochopil otázku.
Máte je uložený v e-mailu a chcete je poslat nebo máte fotky v počítači a chcete je poslat e-mailem?

kablik

monny, proč máš uložený fotky v emajlu? pokud ti je někdo poslal tak je prostě kliknutím přepošli, nabo si je napřed ulož do souboru „Fotografie“ a odtud je můžeš libovolně rozesílat emajlem dál;doufám že tento postup kolegové potvrdí…

BurTon

až ty fotky pošlete… dávejte bacha aby je nezachitil antivirus