Marzamka

Prosím Vás co je to za ptáčka?

Neustále pípá.. Lidi prosím Vás co je to za ptáčka, který nezpívá jako otravný Drozd, ale jen dělá PÍÍP dvě sekundy PÍÍÍP dvě sekundy PÍÍP dvě sekundy PÍÍP.. sedí na větvi úplně na konci hned u okna a ráno budíček PÍÍÍP, v poledne pípá, odpoledne pípá, večer pípá.. prostě nonstop, už nemůžu :( Je drobný něco mezi sýkorkou a vrabcem, možná drobnější… je chráněný?? Zkuste nějaké tipy děkuji moc.. Už mi tu dochází trpělivost.

Nejlepší odpověď
beer

Podle hlasu těžko identifikovat – každý pták se v různém ročním období většinou ozývá úplně jinak. Chráněni zákonem jsou všichni.

Další odpovědi
ten který je

Pošli fotku a uvidíme.Pokud si chceš zklidnit nervy,sedni si na celý den vedle pražské magistrály a relaxuj.;-)

zjentek

nejspíš tam má mladé a láká je, nebo je sám mladý a z té školy života je pokaděný natolik, že furt píípá ..to skončí, vydrž, holka, vydrž ,)