LuK4S3k CZ

Prosím vás chci se zeptat na jeden film který jsem jednou vyděl a už nevím jak se jmenuje jde o taková komrfiální horor.

V tom filmu bylo to že jelo auto když na něho najednou spadla mrtvola a pak šla jakási žena s mužem na hřbitov tam si užívaly a spadla na muže koule z náhrobku a pak ta žena to tělo zhodila z mostu a to tělo spadlo na to auto co jelo už si to přesně nepamatuji co všechno tam bylo ale byl to takový koloběh. předem díky za každou odpověď.
Doplňuji:
Díky bez tebe bych na to nepřišel opravdu moc díky.

Nejlepší odpověď
iceT

Byl to film 11:14(to je americký název,český se sem nehodí)a celý film byl natočený tak,že se odehrála jedna scéna,pak přišla další která valstně předcházela tomu,co jsme už viděli a tak to šlo celý film.

http://www.csfd­.cz/film/76722-zkurvena-noc/

komrfiální...­..hezké slovo,pobavilo mě…