baruuuš

Prosím vás chci se zeptat když mi vola kluk ze slovák ja mu to veznu bere to kredit mě ikdyz su v česku?

Odpovědi
lukas.zmizik

Nebere… a když voláš ty jemu, platíš normálně tak jako bys volala komukoli do CZ a on platí nějaké drobné za příchozí hovor (tuším 2.30 nebo 2.50 za minutu).
To v případě že máte oba české čísla a operátory…

Pokud má ten slovák slovenského operátora a volá tobě, taky neplatíš nic. Pokud bys volala ty jemu, bylo by to bráno podle sazby za mezinárodní hovor.

anonym

Pokud jsi v Česku a máš SIM českého operátora, máš příchozí hovor zdarma.
Pokud máš ale SIM operátora zahraničního a v Česku roamuješ, platíš i příchozí hovor podle svého roamingového tarifu.

marci1

Ne nebere. Pravděpodobně má slovenského operátora.

Jsemtady

Kdyz ti vola slovak ze slovenskeho, tak on plati mezinarodni hovor dle jeho ceniku. Cca okolo 7–8kc, ty nic.
Kdyz ti vola slovak ale z ceskeho cisla, take plati mezinarodni hovor a ty nic zase dle eurotarifu cca 7–8kc.
Kdyz ale on bude mit ceske cislo a zavolas mu ty, tak ty muzes volat treba zdarma (pratele o podobne tarify s volanim zdarma) nebo dle sveho ceniku a on pouze prichozi hovor cca 2.40 za minutu, to je nejlevnejsi. Takze poslat si dobijeci kartu nejlepe a volat z puvodni zeme.
Nebo skype pres net na pc zdarma…