chachar1922

Prosím vás, chci se zeptat jak se přesně a hlavně správně přeloží latinsky

Prosím vás, chci se zeptat jak se přesně a hlavně správně přeloží latinsky – Česká Republika nebo Česko, pak Morava a dále Sleszko. Předem tisícekrát díky.
PS: A asi vím, že jsem to špatně zařadila do kategorie. Kdyžtak se omlouvám.
Doplňuji:
Jo a google překladač a jiné slovníky na netu mě napadly, ale já jim něvěřím.

Odpovědi
honza19hk

česká republika -Res publica Bohemica
morava- Moravia
slezsko je- Silesia

Mám to z tištěného slovníku