Adéla Joon

Prosím umí někdo přeložit do Angličtiny přesně?

Já jsem Adéla těší mě. Moje kamaradka tě požadala o telefoní čislo protože se chce stebou seznámit. Ale mluví pouze Česky.

Nejlepší odpověď
P.T.

Hi, I'm Adele, nice to meet you. My friend asked you for your phone number, because she wants to meet you, but she speaks only czech.

Další odpovědi
Larissa

I'm Adele, I am delighted. My friend asked you a phone number because he wants to meet you. But she only speak Czech.

Asi tak… Je to základní AJ, to by měla tedy většina lidí vědět…