excelsior200

Neznáte prosím název této písně? Podrobnosti v popisu otázky.

Doplňuji – nevím, jestli je to francouzsky, už je to dávno, ale důležité je, že je to celé orchestrální, začíná to takovýmy táhlými smyčci a když je refrém, tak ona zazpívá něco co zní jako to to tady tamté a k tomu navazují smyčce s tím táády táády tamtooo… víc už nemůžu napovědět… hledám to už hrozně dlouho… prosím sháním název písničky – starší kousek, slyšel jsem kdysy dávno na CD Bravo Hits – zpívá žena, asi Francouzka (ale nevím) příjemná, hudba je orchestrální, táhlá a ústřední melodie zní jako „tytytadytamtooo tády tááády tamtoooo tůůůdy tůůůůůdy tamtéé“ prosím pomoc…

Nejlepší odpověď
Luxx

tohle?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tmPws7eX­cVk
to by ale odpovídalo max. tomu, že by to mohlo být na CD Bravo Hits a že to zpívá francouzska

Další odpovědi
JájsemRaibek

jj to znám, to bude ta bumtata, ratata, fidlajda, fidli fidli :D

anonym

To je popis jak lahve,to nejde rozpoznat kolego.
Francouzi jsou nevyzpytatelní.
Pokud bys měl lepší nápovědu,kouknu se ti na to,ale takhle to nedám.