Avatar uživatele
Galax

Prosím, sestavte mi PC sestavu na hry…

Dobrý den, chtěl bych sestavit PC na hry do 14 000,–Kč. Chtěl bych aby to rozchodilo nejnovější hry, ale také abych na tom mohl programovat a hlavně tvořit grafiku… tak že to chce aby to mělo takový processor aby zvládal práci např. v programu Gimp, ale také grafiku, aby zvládla nejnovější hry v plném rozlišení atd… Prosím tedy aby jste mi sem napsali komponenty od základní desky až po zvukovou kartu :) … Předem děkuji…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reuef

trosku si rejpnu – ty chces programovat ale pritom si nedokazes sestavit pocitac nebo alespon zajit na web/forum ktery se na to specializuje ? mrkni se na www.pctuning.cz a najdi si tam forum tam ti spis poradej

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Za 14 tisíc PC na hry moc nebude.

PC sestavíš následovně, Otevřeš skříň a vyndáš plech, na které bude osazena základní deska, deska nemůže ležet na to plechu tak ji musíš podložit distančními sloupky z plastu.

Plech vrátíš zpět do bedny a zašroubuješ

Když upevníš desku, osadíš procesor, paměti, karty, chladiče

Ke všemu je návod, a postupuješ podle obrázků. Mnohdy bývají i barevné.

Konektory ani přepólovat nelze, vše se dělá blbovzdorně.

Hlavně žádné násilí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Za 14000 herni stroj sestavit nejde. potrebujes skrin,zdroj,d­esku,ramky,pro­cesor,chladice,gra­fiku,mechaniku.
podivej na internet, zkus neco vybrat a sem hodit k pripominkam. Ale do 14k to bude poskladane z nejlevnejsich komponent a moc se s tim delat neda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emba5

Na AMD jsem jednu navrhl bez sestavení.Operační pamět se potom dá rozšířit .To je asi maximum na tvé nároky tak 20 tis.

Zdroj: http://www.al­facomp.cz/php/in­dex.php?eid=136140

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek