aramah

Prosím pustila jsem si písničky ale chci to vypnout,jak na to?

na centrum.cz ale teď to hraje,vím že to můžu vypnout ale pak nemám efekty ke hře děkuji.Snad se v tom vyznáte jak to myslím protože já už ne. :D

Nejlepší odpověď
Pájo

Nějak té otázce nerozumím… :) copak jste bumbala?

aramah

Frekvence1 mi tu hraje nebo jsem si ji zapla,(ani nevím jak se mi to povedlo)nojo ale teď ji chci vypnout,ale umím to jen ztlumit.A to mi vadí při hraní karet, nebo neslyším efekty ale jen tu radiovou stanici.Děkuji PS: nepiju ale i tak je to semnou těžký…