Moni27

Prosím, prosím nevíte někdo,

když chci pomoct v křížovce tak nějakou adresu na net kde si tam člověk může dát otázku z křožovky a najde mu to odpověd? Děkuji
Doplňuji:
google? hm nevim nevim když bych chtěla něco do křížovky a dám si to přímo do hledáčku tak mi vyjdou kraviny… Myslela jsem přímo nějakou stránku kde se to slovo zadá a vyjde odpověd…

Nejlepší odpověď
anonym

samozřejmě www.google.com 🙂 a pokud tam nepochodíte, tak snad tady.
Doplňuji:
křížovkářské slovníky sice existují, ale žádný z nich není kompletní, takže je vhodnější použít právě ten google který v nich umí vyhledávat ve všech …

tip: stačí do vyhledávače zadat „co hledáte " a doplnit slovem " křížovka“

Další odpovědi
Kroupič

:D google

Zdroj: google.com

dědapetr

Zkus toto http://krizov­ky.svada.cz/

quentos

zkuste tohle:

http://www.kri­zovkarsky-slovnik.cz/

lejla37

Já mám stejný problém, takže když mám něajakou optázku, jdu na wikipedii nebo na google a tam zadávám klíčová slova jako třeba americký fotbalista na 6… většinou se to vyplatí