david1.7

Prosím,prosím můžete my někdo poradit jak dostat malého ani ne tříletého do školky bez pláče?

Doplňuji:
S pláčem do školky nesmí a nejde to po dobrém ani po zlém jen s maminkou ale maminky tam už taky nesmí.

Nejlepší odpověď
panenka

Ze začátku to bez pláče asi nepude když vašého syna budete připravovat každý den do školky tak mu vykládejte ,že ve školce si bude hrát s pěknýma hračkama bude tam s kamarádama když ho tam přivedete tak mu řeknite at vám nakreslí pěkný obrázek a než ho nakreslí že mu zatím pujdete koupit kokino že mu ho hned donesete.Takto mu to říkejte parkrát a uvidíte že do školky se bude pak těšit.Mě mé dcery taky plakaly ze začátku ve školce kolikrát jsem stála u schodků a chtěla si je vzít domů ale vydržela jsem to a šla si mezitím nakoupit doma uklidila a než jsem se nadála šla jsem pro ně do školky.Dala jim kokino vykládala jsem si s nimi co dělaly a na druhý den jsem se vedla do školky znovu.Dcery mi po týdnu ve školce plakat přestály a já jsem se nemusela trápit že mi ve školce znovu brečí.Jsou tam určitě i hodné paní učitelky které vám určitě s tým pomůžou aby váš syn neplakal.

Další odpovědi
rybíz

U nás ve školce se to praktikuje tak, že se do školky dítě vede například: 1. den podívat s rodičem tak na půl hodiny, aby si pohrálo s ostatními dětmi, 2. den samotné tak na hodinu, 3. den třeba na dvě hodiny, 4. den do oběda, 5. den s obědem. No a za tu dobu si dítě zvykne, že další dny si pro ně chodí rodiče až po práci a pak se mu ani nechce jít domů, protože je zabrané do hry.

norek

Když naše vnučka přišla na to že si pro ní máma každý den příjde tak pak už nefńukala.Ale musíte to vydržet.Takhle male dítě bude ráno plakat.Ale divim se ,že nesmi plakat a že vy tam nemůžete chvíli byt.To jsou divné zvyky školky.

elektrikář

Malému se nechce od maminky. je to pro něj velká zmněna a cítí se tam opuštěné.Naše holky tam ze začátku chodili jen na půl dne.Vždy jsem jim přinesl nějakou maličkost když jsem pro ně šel.Domluvte se s učitelkou, snad se najde nějaké řešení

ReHu

Jak to myslíte, že tam maminky nesmí?
Varianta, co popisuje rybvíz je asi vhodná.
Zkuste se domluvit.

kropitko

pláče malý,nebo vy?