iceT

Prosím,prosím,co znamená slůvko joke?

4etla jsem dnes opět nějaké komentáře-ne že bych neuměla česky,ale zaráží mě,že když chce někdo něco vyjádřit,tak použije mě neznámý výraz a já nevím co si pod ním mám představit.Děkuji.
Doplňuji:
Tak překladač mě zrovna nenapadl,myslela jsem že
to bude nějaké obdobné jako jsou slova lol nebo rofl,která jsem taky neznala,a která se v komentářích taky dost často vyskytují.Díky.

Nejlepší odpověď
Alesh

joke – džouk – anglicky vtip, vtípek

Další odpovědi
chudst

Vtip. (Dnesni mladez pouziva nejcasteji ve spojeni „to byl dobrej "dzouk“, ale nahrazuje to i jinde.)

quentos

… z toho nevyplývá, že neumíte česky – vono to totiž česky není :{)> takže bych byl v klidu

Dan4815

Joke – džouk, neboli vtip. Je to stejné jako u Fake – fejk – falešný. Mladí to používají, proto, že to zní celkem dobře.

Dzejkob

Viz odkaz:

Zdroj: http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT#en|cs|joke

Ponytail

Ke zkratkám lol, rofl atd. už tady téma bylo, mrknětě do odkazu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-lol-rofl-brb-a-jine-zkratky