SadTommy

Prosím poraďte mi..

Ahoj, mám takový malý problém..Asi jsem se zamiloval do holky mně je 16 a jí 18 a vůbec netuším jestli u ní mám nějakou šanci prosím poraďte jak jí to mám řici že se mi hrozně libí a je hrozně fajn , venku jsme spolu ještě nebyli.Předem děkuji za odpověď .
Doplňuji:
Doplňuji: Píšeme si spolu asi už 3 týdny.

Nejlepší odpověď
Awe

Nepleť si sex a lásku.Venku si s ní nebyl ale už jí miluješ?Nebo jí prostě chceš do postele?Přitaž­livost není láska

Další odpovědi
marci1

Pro začátek ji pozvi na procházku nebo do kina a uvidíš, jestli pozvání přijme.

anonym

Zamilovanost je stav mysli a citů, který nesouvisí s logikou, ani s tím, co se má a nemá, nebo co se sluší a méně sluší. Rozdíl dva roky není nijak hrozný. Když se jí nezeptáš a neřekneš jí, že se Ti líbí, tak se odpovědi nejspíš nedočkáš.
Pozvat ji na procházku, kávu nebo na colu přece můžeš. Co k ní cítíš, jí neříkej hned. Počkej na to, jak se vedle tebe bude chovat. Třeba na to, že se do ní zamiluješ, čeká.
A jinak 3 týdny nejsou nijak dlouhá doba.