člověk

Prosím pozor na inzerci

prosím pozor na přítomnou inzerci,jsou zde podvodné a lákavé inzeráty,že jste něco vyhráli,po přihlášení budete platit a platit

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

To se docela divím, program reklam Google Ads má poměrně přísná pravidla.

Další odpovědi
Michal

Jsem pochopil,že na netu je plno podvodníků.

Fallen Angel

mě se tu taky nic nezobrazuje – ani inzerce ani reklamy, nic takovýho…

aramah

Přesně lítá tu reklama něco jako právě jste vyhrála klikněte. Ovšem na to jsem už stará reklama mně nebere.( přesně jak píše člověk)