Zlatý

Prosím, potřebovala bych poradit, tápu jaký si stáhnout program na vytvoření koláží z fotek?

Vím už se o tom tu psalo, pročítala jsem to, ale je tolik možností , že jsem z toho jelen.
Potřebuji snadný , srozumitelný a zdarma program , na který si sama troufnu.Kdo mi poradí ??? Moc děkuji předem .
Doplňuji:
díky už jsem si Picasa stáhla a začala v tom trochu pracovat .....díky ,díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jděte na stránku www.slunesnice.cz a tam zadejte photoscape tak za 2 minuty se vám to stáhne.......pak to rozkliknete a kliknete na sloučit fotky do jedné a můžetee začit....:D

Další odpovědi:

Zlatý

Už se to tu objevilo, ale bez podrobností, tak to ještě upřesním. Velice jednoduchý program na tvorbu koláží, ale i prezentací s hudbou a základní úpravy fotek je program Picasa, momentálně verze 3.8. Je free a ke stažení jak ze slunecnice.cz, tak i stahuj.centrum.cz. K základním úpravám patří na př. ořezání, oprava červených očí, narovnání, doplnění písma ( i vodotisk ), barevné a světelné vyladění a mnoho dalšího. Program si sám stahuje fotogragie a práce s ním je skuečně snadná. Je možno si k němu stáhnout i manuál v češtině - zadej do vyhledávače "příručka do kapsy Picasa" a objeví se hned několik adres. Jsem ochotna dodat další info.

Stříbrný

Náhodou jsem objevil zmíněný Picasa a mohu doporučit, je zdarma a umí česky.

Zlatý

Používám Picasa,jednoduchý,plně postačující,zdarma,v češtině.Je také na Slunečnici.

Pokročilý

Dobrý je program picasa, ale internetové stránky umožňují dělat taky koláže. Picnik.com, pizap.com ..

Zlatý

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.