hanysicek

Prosím, poradtě změnili se mi všechny ikony

prosím, hleda jsem hru solitare, ale nemohla jsem jí najít, otevřela se mi tabulka, kde jsem měla jakým program to chci otevríř, dala jsem omylem pdf, a všechny ikony se mi změnili v pc, na plose, ve staru zmenili v obrázek pdf, prosím jak to ám změnit?
Doplňuji:
To jsem zkoušela, ale když to dám nahoře je doporučený program adobe reader. další programy pod tím nejsou. spletla jsem se pdf to není je to adobe reader, změnili se mi ikony např. avast, icq, microsoft office word, ekcel, powerpoint.. nevím si s tím rady.

Nejlepší odpověď
Travis

Klikněte na nějakou ikonku třeba dokumentu pravým tlačítkem na myši a vyberte vlastnosti.. Je tam řádek: Otevřít v programu → klikněte na změnit a vyberte program, který jste měla dřív…

Další odpovědi
Hlada

Vypadá to, jako byste zadala otevírání exe souborů Adobe Readerem. Podívejte se do návodu v odkazu, jestli vám pomůže. Protože oprava není zrovna triviální záležitost, zkuste nejdřív klasicky vrátit systém před datum, kdy se vám to povedlo udělat.

Zdroj: http://blog.i­jacek007.cz/Na­vody/jak-opravit-spousteni-exe-soboru-z-windows-vista-nebo-windows-7