tonda11

Prosím poraďte. Už dlouhou dobu po ránu a večer pořád kašlu. V noci ne. Doktoři si nevědí rady. Má někdo podobné zkušeno

Prosím poraďte. Už dlouhou dobu po ránu a večer pořád kašlu. V noci ne. Doktoři si nevědí rady. Má někdo podobné zkušenosti a podařilo se mu s tím vypořádat?Tonda11
Doplňuji:
.............­..........

Odpovědi
mosoj

A udělali ti rentgen ? Třeba na to zapoměli.

anonym

Hledej příčinu tam, kde se večer a v noci nacházíš (alergeny, malá vlhkost vzduchu…) – v noci, zřejmě, nekašleš proto, že se organismus celkově zklidní.

marci1

Těžká odpověď. Pokud jste kuřák, tak jediná rada je : přestat kouřit. Pokud ne, nechte si udělat alergologické testy. Možná jste na něco alergický.

ptáč

Nebo velká vlhkost vzduchu. Větrat denně bez milosti aspoň půl hodiny. Nesušit prádlo v místnosti kde se spí. Zkontrolovat množství prachu za pomoci ostrého světla a pravidelně vysávat prach. Vysavač by měl mít hepa filtr. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/HE­PA_filtr