mizu14141

Prosím poradte nějakej dobrej horor u kterýho fakt máte strach? :)

Nejlepší odpověď
annas

modrá lišta – výběr z mnoha nabídek

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­72&q=horor&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
lilielilili

saf , kruh

Lenscha

paranormal activity 1,2

Travis

Záhada Blair Witch
Je to točené jako formou dokumentu a fakt se u toho bojíte :)

briketka10

Penny se bojí,Metro,Kostka a podívej se na ten odkaz odpovědi.cz tam si vybereš

Drap

Pusť si jednání sněmovny , při tom mám strach vždy a někdy se i pobavím

mosoj

ČT 24 od 02:00 Jednání parlamentu ČR.