Avatar uživatele
Nik92

Prosím poradte mi s přeinstalováním notebooku.

Potřebuju přeinstalovat windows, mám PackardBell, easy note i5, nevím si s tím rady

Zajímavá 0 před 3863 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bobík147

Pokud nemáte zkušenosti, tak se do toho vůbec nepuštějte. Buď do sevisu (bohužel za přemrštěné peníze), nebo u někoho známého, který to umí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

PB Easy Note i5 není dostatečné označení na přesnou odpověď. Je ten notebook kupovaný již s Windows? Pak by měl obsahovat funkci zvanou Recovery Management (RM) (spustitelný program z Windows, který umí vytvořit Recovery disky). Výrobce však doporučuje vytvořit tyto disky co nejdříve, kdoví, jak se to bude chovat v už nějakou dobu jedoucích Windows. RM by měl umět vytvořit dvojí druh disků: jednak bitovou kopii systému, tak jak se v tomto okamžiku v PC nachází, jednak „instalační“ disk s „holými“ Windows, tak jak existovaly v okamžiku koupi PC (toto je to, co potřebuješ). Slova Instalační a holými píšu v uvozovkách, protože to není přesné vyjádření, dále to nebudu rozepisovat. Při použití druhého disku se, jak jsem napsal, obnoví systém do původního stavu, včetně toho, že zmizí uživatelská data, na to pozor! Zazálohovat před Recovery!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

Windowsy se instaluji strasne jednoduse… Najdi si nejaka videa na youtube… Koukni na odkaz dole…

Zdroj: http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=jak+nainsta­lovat+windows&oq=jak+na­instalovat+win­dows&gs_l=you­tube.3..0.194­.4173.0.4725.22­.8.0.12.12.1.430­.937.0j1j0j1j1­.3.0...0.0...1ac­.1.11.youtube­.SL8hSdHnnv8

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet