Andre5000

Prosím poraďte mi s následujícími „počítačovými“ záležitostmi.

  1. V seznamu nainstalovaných programů jsem zjistil, že mám nainstalovaný jednak program MSXML 4.0 SP3 Parser a druhý MSXML 4.0 SP3 Parser (KB2758694). Je možné ten první bez jakýchkoliv následků odinstalovat?
  2. Je nutná instalace volitelné aktualizace programu nVidia – Graphics Adapter WDDM1.1, Graphics Adapter WDDM1.2, Graphics Adapter WDDM1.3, other hardware – NVIDIA GeForce G210?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bedy

  1. Nevrtal bych se v tom, to druhé bude pravděpodobně bezpečnostní záplata pro ten MSXML.
  2. Je to aktualizace ovladačů grafické karty. Podle mého názoru není ku škodě tu aktualizaci nainstalovat. Osobně si tedy ovladače stahuju raději z oficiálních stránek výrobce, ale neměl by být problém to stahovat z Windows Update.

Další odpovědi
CZ Adam

1)Ten druhý je aktualizace toho prvního MSXML (jde to poznat podle toho KB)

2)Je nejlepší a zaručuje ti že ti budou všechny aplikace dobře fungovat takže bych aktualizaci nainstaloval
Doplňuji:
Je nejlepší mít nejnovější verzi ovladačů grafické karty

anonym

Není nejlepší mít nejnovější verzi ovladačů grafické karty ani aktualizace