Katie

prosim poradte mi rychle

Dobry den 3. září do školy potřebuju vypadat užasne potřebuju dokonalou plet a to nesmim pouzivat make-up ani drahé ani bb cream. Abi to zakrylo nedokoonalosti a bylo to levné kde a zta kolik mohu neco takoveho koupit?

Nejlepší odpověď
www

Rychle se ani pes ne… 😁.
Zkus se zeptat jinde, třeba na nějakém chatu dalších puberťáků.
Doplňuji:
Moje babička by ti odpověděla jinak:
Tak víš co děvčico? Dé si do nosa króžku z řeťaza vod koze a strč do prdele perótku! To bude nélepčí.
Sorry 😁.

Další odpovědi
led

Je to jednoduché, prirodzene umytá, vhodne oblečená, nenásilne usmiatá to je lepšie než nejaká glazúra na tvári. Úsmev a dobrá nálada dokážu zakryť akékoľvek kazy na tvári.

hanulka11

úžasná budeš jen přirozená

tom004

Ani levný,ani nejdražší a nejlepší make-up Ti nemůže pomoci k dokonalosti,pokud současně nezdokonalíš pravopis.

venkovan

Pokud chceš trochu zaujmout, tak se zkus zamyslet, jestli ty ostatní zrovna jako ty nechtějí být úžasné. Potom i ty nejkrásnější perly mezi sebou ztratí lesk.
Takže zkusil bych obout nějaké dřeváky (holinky jsou profláklé, dřeváky klapou a určitě budou někde na internetu). Z nějakého přírodního materiálu bych udělal šaty – já mám rád jutu (je to krásný materiál, nechají se s ním dělat kouzla). na jutu se nechá dobře i špendlit – třeba nějaké hezké listí, trávy . Opět – juta stojí pár korun a nechá se koupit v prodejnách pro řemeslníky já kupoval v Řempu a nebo v Praze na Újezdě je šikovná prodejna) a na hlavu nějaký super klobouček. – třeba z vrbového proutí, klasů trav apod.
Pleť bych ozdobil jahodami – potřít (snad se koupí), případně červeným lízátkem apod.
Když to zmákneš – budeš jednak úžasná, originální a ostatní budou potahovat nosánek..
Doplňuji:
Hanulka:
Přirozená – jako bez oblečení?
Br rrr – to by mi byla zima a ještě si sednou holým zadkem na židli ve třídě – to musí být hrozné.
A co ten beďar pod levou lopatkou – to by asi moc okolí nepotešilo.

led

venkovan,
nemala by prísť ako v tej rozprávke?
Ani oblečená ani vyzlečená,
ani bosa, ani obutá…