Pokročilý

prosim poradte mi rychle

Dobry den 3. září do školy potřebuju vypadat užasne potřebuju dokonalou plet a to nesmim pouzivat make-up ani drahé ani bb cream. Abi to zakrylo nedokoonalosti a bylo to levné kde a zta kolik mohu neco takoveho koupit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rychle se ani pes ne... :-D.
Zkus se zeptat jinde, třeba na nějakém chatu dalších puberťáků.
Doplňuji:
Moje babička by ti odpověděla jinak:
Tak víš co děvčico? Dé si do nosa króžku z řeťaza vod koze a strč do prdele perótku! To bude nélepčí.
Sorry :-D.

Další odpovědi:

Zlatý

Je to jednoduché, prirodzene umytá, vhodne oblečená, nenásilne usmiatá to je lepšie než nejaká glazúra na tvári. Úsmev a dobrá nálada dokážu zakryť akékoľvek kazy na tvári.

Zlatý

úžasná budeš jen přirozená

Zlatý

Ani levný,ani nejdražší a nejlepší make-up Ti nemůže pomoci k dokonalosti,pokud současně nezdokonalíš pravopis.

Zlatý

Pokud chceš trochu zaujmout, tak se zkus zamyslet, jestli ty ostatní zrovna jako ty nechtějí být úžasné. Potom i ty nejkrásnější perly mezi sebou ztratí lesk.
Takže zkusil bych obout nějaké dřeváky (holinky jsou profláklé, dřeváky klapou a určitě budou někde na internetu). Z nějakého přírodního materiálu bych udělal šaty - já mám rád jutu (je to krásný materiál, nechají se s ním dělat kouzla). na jutu se nechá dobře i špendlit - třeba nějaké hezké listí, trávy . Opět - juta stojí pár korun a nechá se koupit v prodejnách pro řemeslníky já kupoval v Řempu a nebo v Praze na Újezdě je šikovná prodejna) a na hlavu nějaký super klobouček. - třeba z vrbového proutí, klasů trav apod.
Pleť bych ozdobil jahodami - potřít (snad se koupí), případně červeným lízátkem apod.
Když to zmákneš - budeš jednak úžasná, originální a ostatní budou potahovat nosánek..
Doplňuji:
Hanulka:
Přirozená - jako bez oblečení?
Br rrr - to by mi byla zima a ještě si sednou holým zadkem na židli ve třídě - to musí být hrozné.
A co ten beďar pod levou lopatkou - to by asi moc okolí nepotešilo.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

venkovan,
nemala by prísť ako v tej rozprávke?
Ani oblečená ani vyzlečená,
ani bosa, ani obutá...

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.