rosemamba

prosim poradte mi přesny postup ,jak odblokovat zakodovane autoradio Ford 6000 CD. děkuji

Odpovědi
mosoj

Zadat správný kód. Zajdi si do značkové opravny. Ono těch kódů nebývá tolik a většinou je znají.
Doplňuji:
Jo a číslice se zadávají pomocí mačkání předvoleb.

cochee

Nejdřív se mrkni zezadu na sériové číslo. Pokud začíná M, dají se na netu najít generátory kódu. Ty máš ale nejspíše sériák začínající na V, tam se nedá svítit a platí mosojova odpověď. V servisu potřebuješ samozřejmě doklad totožnosti (musí se pojistit, že neodkódovávají ukradené rádio). Ještě mě napadla jedna věc, prohledej servisní knížku, pokud ji máš, někdy tam bývá kód rádia uveden.

GoCars.cz

Pěkný den, postup je následující, aby jste získal PIN, musíte mít číslo rádia, které je na nálepce na rádiu, buď z boku nebo ze zadu. K tomuto číslu se dostanete pouze, pokud rádio vytáhnete ven. Stačí dva úzké a dlouhé plíšky, které zacvaknete do děr na straně rádia (nejdřív jednu stranu a pak druhou), rádio vycvaknete ven a pak najdete to číslo. Číslo pak stačí zadat programu, který PIN napíše (program mám v PC, klidně můžu potom PIN zaslat). Tohle je varianta svépomocí, pokud nemáte nějaké průměrné nářadí a zručnost, možná se do toho nepouštějte, bude Vás to stát hromadu času a úspěch není zaručen 🙂 v jakémkoliv autorizovaném servisu FORD Vám to případně udělají na počkání, cena se různí, někde to udělají za drobné na kafe, někde za to chtějí třeba i 400 Kč 🙂

gepik

Pokud radio vytáhneš, zkus tuhle stránku http://www.radio-code.lt/login Já jsem zatím vždy uspěl.

Zdroj: http://www.radio-code.lt/login

dalibory

Zkus se obrátit sem: https://www.2din­.cz/kontakty/ :) Tam by ti mohli pomoci :)

Wagabundos12

Dobrý den můžete mi poradit neznám kód radio 5000 rds M266181