aduska111

Prosím poraďte mi ohledně The sims 3

já už nevím co je špatně … takže začnu takhle : do The sims 3 jsem si nainstalovala pose player a pózy jenže když ho koupím tak se na něj snaží kliknout a nic se neobjeví myslím to tak jako že když kliknu na sedačku objeví se sednout si a zdřímnout si a když klikám na poseplayer objevuje se jenom umístění poseplayer by cmomoney / Program files / electronic … prosím co mám udělat aby mě to šlo?

Odpovědi
anonym

je to špatně vytvořený download. doporučuji ho odstranit ze sims 3, jinak může způsobit i problémy. Já takhle měla stažených pár věcí, co nefungovali a nechala jsem je v sims 3 i tak a pak mi přestalo fungovat cokoliv ve hře kromě základů.