DaniSimk

Prosím poraďte mi nějakou knihu

Scháním nějakou zajímavou knížku, jsem knihomol takže velký počet stran my nečinní problém 🙂Je mi 14 let a moje nejoblíbenější kniha je Harry Potter neráním se ovšem něčemu odlišnému ale nesnáším horrory, ano, vím že jsem náročná ale i tak děkuju za snahu

Odpovědi

Moje oblíbená od Asimova. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ne­mesis_%28Asimov%29

atena11

vampýrská akademie 1–6, vlčí pramen 1–2, paranormalove 1–3, smečka 1–3 a až budeš mí t přečtenou vampýrskou akademii tak je k tomu dodatek pokrevni pouta a ještě bych ti doporučila upii deniky