Prosim poradte mi nejake ukoly, ktere by mohla plnit 6ti leta holka.

Prosim neco jednoducheho, uz mi dosli napady. Dekuju vsem :]

Nejlepší odpověď
1popelka1

uklidit si pokojíček, srovnat oblečení, utěrky, ručníky, utírat nádobí… ale dneska v tom horku bych ji navelela bazén 🙂

Další odpovědi
Denča

Mno,ale ja myslim jako takovy ty skolni prace jako psani pismenek a aby se u toho i zabavila.
Nebo nejaky hry. {Krome clovece nezlob se,karet,atd. toho uz mame taky dost :D}

anonym

deti radi zalivaji kyticky,pokud mate zahradu,tam se muze vyradit,a nejem zalevanim

elektrikář

Jako kluk jsem lovil skautské bobříky je to docela dost starostí. Nejlepší se loví s partou kamarádů.Jsou na to skautské zápisníky.Nám radil jeden starý skaut. Ukázal nám svůj a chodili jsme si to k němu opisovat.Dnes se to dá u skautů dostat nebo koupit.Zkus se zeptat. Lovu zdar.