Rabi7

Prosím poradte mi nej app na WoLan pro Android

máte nekdo nejake zkusenosti s touto činnosti přes Android?

Wake On Lan. Probuzeni vypleho PC na dálku pres Datovej packet pres internet

Předem děkuji za odpověď
Doplňuji:
Děkuji vím vše co musím udělat aby to slapalo, jde mi o vase zkusenosti s nejakym konkrenim programem pro Android

Odpovědi
anonym

Přesnou aplikaci ti neporadím, ale:

  • ten počítač by musel mít veřejnou IP (jinak se na něj z netu ´nedobušíš´)
  • PC musí mít i povolen WakeUp

anonym

Doporučuji FING … je to velmi mocný nástroj pro práci v síti, a mimo jiné umí i Wake on lan viz https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.overlook.andro­id.fing