Prosím poraďte mi jaký druh HTC je podle vás nejlepší? (např. HTC HD 2)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Otevři odkaz a "vyberte značku", pak "vyberte telefon" a přidej do srovnání všechny druhy co tě zajímají. Uvidíš přehlednou tabulku se všemi údaji a podle toho, nač budeš zařízení potřebovat si lehce vybereš ))
http://www.mobilmania.cz/

Další odpovědi:

Bronzový

Teďkon Htc Desire HD, za cca tři měsíce bude na našem trhu Htc Sensation - doporučuji počkat, bude mít dvoujádrový procesor. Ze starších je dobrý i Htc Desire ve verzi s amoledovým displejem.

Zlatý

Naopak, zrovna vámi zmíněná "HTC HD2" je dnes už ta nejhorší možná volba ... má zastaralý a hlavně nestabilní software, který se obtížně ovládá a není už aktualizován. Vyhledávejte z nabídky smartphopů už spíše novější modely do kterých se instaluje daleko vyspělejší systém Android. Podobně jako hd2 i modelu "HTC Touch HD" je vhodné se širokým obloukem vyhnout.

zkuste
HTC Desire řadu, tj. modely
- HTC Desire S - ideální, ten bych osobně doporučil
- HTC Desire HD s ještě větším displejem
- HTC Desire Z s plnou qwerty výsuvnou klávesnicí ... pokud opravdu hodně píšete a nevadí vám větší rozměr telefonu na šířku

tady je máte všechny i s cenovkama
http://mobilni-telefony.heurek a.cz/…

Já ted taky scháním mobil a koukám po HTC já ale asi nechci klasický dotykáč, takže nejspíš dám přednost HTC desire Z ale slysela jsem v jedne videorecenzi že HTC Desire HD je opravdu dobrý mobil ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.