Avatar uživatele
COVERENDER

PROSIM PORAĎTE MI

POCHOPTE, MISTA NA PÍSMENKA JE TU MALO. JA BYCH CHTEL VEDET, JESTLI NEKDO NEVI RADU CO MAM DELAT. V PODSTATĚ TED NEMAM KDE BYDLET, NEMAM SE O KOHO OPŘÍT A NA NÁJEM (NAJIT SI NEKDE BYT A ZACIT SAM OD NICEHO NEMAM PENIZE) NEMAM ZAPOTŘEBI ABY MI TO NEKDO ROZMLOVAL ALE OPRAVDU SE MI UZ NECHCE ZIT :,–( MATE NECO CO BY MI MOHLO POMOCT? PROSIM

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5204 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
escrito

Tady je každá rada drahá a co armáda spásy? Nebo nějaká hodná vdova s RD?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
OuSí

Sice nemám jak bych ti poradil… Ale určitě to zvládneš… Držím pacle …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

tohle co tady coverendere píšeš není žádné řešení že už nechceš žít.vždycky je důvod abys pro někoho nebo pro něco žil .skus nějaké brigády,projdi si třeba obchody zda nechcou někde skladníka hlavně to nesmíš vzdávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Myslím, že přemíšlet o nějakým ukončení života je trochu krátkozraké. Jen tak to vzdát? Peníze na světě byly, jsou a budou a určitě se dají sehnat. Co třeba zajít na faru, tam tě určitě nevyhodí. A to ani jestli nejsi křtěnej. Jsou tam od toho, aby pomáhali lidem. A když jim řekneš, že o něčem takovým uvažuješ, tak ti podle mě útěchu taky dají. Nebo na zmiňovanou armádu spásy a nebo do Charity. Určitě něco takového ve městě máš. A pak na pracák a na sociálku. Držím palce, ať se ti situace zlepší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek